O firmie

 

Austriacka marka ROCKSTER znana jest z zaawansowanych technologicznie, bezkonkurencyjnych maszyn mobilnych w klasie kompaktowej (do 25t) i większych (35-40t). Są to mobilne kruszarki szczękowe i udarowe, a także mobilne przenośniki taśmowe i przesiewacze.

Maszyny Rockster wyjątkowo dobrze sprawdzają się w recyklingu gruzu budowlanego, asfaltu oraz innych materiałów budowlanych, a także doskonale radzą sobie z materiałami naturalnymi tj. kamień, granit itp.


Firma ROCKSTER opatentowała system DUPLEX, dzięki któremu możliwe stało się zamienne stosowanie kruszarki udarowej i szczękowej na jednym podwoziu. Zmiana jednej kruszarki w drugą to zaledwie kilka godzin (w zależności od sprawności załogi zmieniającej komory kruszenia od 3 do 6 godzin). Przy dopłacie o wartości zaledwie ok. 25-30% większej od maszyny standardowej otrzymujemy dwie maszyny w jednej!

Współpracując bezpośrednio z producentem jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w wysokiej jakości oryginalne części zamienne do wszystkich maszyn marki ROCKSTER.